Szkolenia Excel

Dobra znajomość programu Excel otwiera drzwi do pracy w większości dużych firm. Program ten ma obecnie już ponad 750 milionów użytkowników i ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie przedsiębiorstw na całym świecie bez tego niezastąpionego narzędzia do analizy i przetwarzania danych.

Szkolenie Excel krok po kroku - wybierz swój poziom

ExcelPoziom podstawowy

 • 16 godzin nauki
 • 9 terminów do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 550 zł

Szkolenie Excel - kurs podstawowy

Szkolenie Excel dla początkujących ma na celu zapoznanie studentów z podstawowymi funkcjami programu. Kierujemy je do osób, które dopiero rozpoczynają naukę Excela i chcą dowiedzieć się, jak obsługiwać arkusze kalkulacyjne.

Nasze stacjonarne szkolenia Excel przeprowadzamy w siedzibie Imperium Szkoleniowego, która mieści się w Warszawie, ale oferujemy również możliwość zorganizowania kursu dla pracowników w Twoim biurze. Dzięki temu nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazdy!

Wszystkich chcących podnosić swoje kwalifikacje zapraszamy do zapoznania się z programem podstawowego szkolenia Excel, a następnie do kontaktu z Imperium Szkoleniowym!

ExcelPoziom średniozaawansowany

 • 16 godzin nauki
 • 9 terminów do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 600 zł

Szkolenie Excel - kurs średniozaawansowany

Szkolenie Excel na poziomie średniozaawansowanym stanowi jeden z najpopularniejszych naszych kursów. Przeznaczony jest dla osób, które miały już styczność z programem, jednakże chciałyby odświeżyć swoją wiedzę lub nauczyć się nowych funkcji przydatnych w ich pracy.

Na szkolenie Excel najczęściej decydują się firmy, które pragną nauczyć pracowników konkretnych zagadnień i funkcji programu MS Excel lub osoby szukające pracy, które chciałyby pochwalić się zadowalającą znajomością obsługi arkuszy kalkulacyjnych i certyfikatem ukończenia szkolenia Excel.

Rozwijaj swoje kompetencje zawodowe – zapisz się na szkolenie Excel!

Poznaj zagadnienia, których nauczysz się podczas 16-godzinnego kursu odbywającego się w siedzibie naszej firmy lub w Twoim biurze.

ExcelPoziom zaawansowany

 • 16 godzin nauki
 • 8 terminów do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 650 zł

Szkolenie Excel - kurs zaawansowany

Szkolenie Excel na poziomie zaawansowanym ma na celu przybliżenie tajników programu dotyczących złożonych formuł i analizy danych. Uczestnicy kursu poznają m.in. zaawansowane narzędzia bazy danych i uczą się pracy na stworzonych przez nich wykresach. Absolwenci chwalą kurs za to, że pomógł im zautomatyzować, a więc przyspieszyć i ułatwić pracę.

W zaledwie 16 godzin zyskasz wiedzę, którą możesz śmiało wykorzystywać do złożonej analizy danych w swojej pracy. Szkolenie Excel znacznie ułatwi Ci pracę na dużej ilości danych. Program kursu adresowany jest do osób, które sprawnie obsługują arkusze kalkulacyjne, ale chciałyby pogłębić swoją wiedzę na tyle, by móc za pomocą Excela szybko analizować duże ilości informacji.

Poznaj dogłębnie funkcje programu – przyjdź na szkolenie Excel i stań się niezastąpionym pracownikiem swojej firmy.

ExcelZastosowanie w statystyce

 • 16 godzin nauki
 • 3 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 850 zł

Szkolenie Excel - zastosowanie w statystyce

Pracujesz na statystykach? A może jesteś studentem ekonomii czy socjologii i statystka stanowi istotny element wiedzy na Twoim kierunku? Szkolenie Excel nauczy Cię, jak w łatwy sposób analizować statystyki dzięki wykorzystaniu arkusza kalkulacyjnego.

Szkolenie Excel w statystyce składa się z części teoretycznej i praktycznej. Przypomnimy Ci najważniejsze zagadnienia z zakresu statystyki i nauczymy metod prezentacji danych. Pokażemy Cię również funkcje przydatne przy analizowaniu statystyk.

Skorzystaj ze szkolenia przed egzaminem. Spraw, by Twoja praca ze statystykami stała się łatwiejsza i sprawniejsza. Weź udział w szkoleniu Excel w statystyce.

ExcelAnaliza finansowa

 • 16 godzin szkoleniowych
 • 4 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 900 zł

Szkolenie Excel - analiza finansowa

Szukasz pracy w korporacji? A może jesteś pracodawcą lub pracownikiem działu HR i szukasz szkolenia rozwijającego kompetencje pracowników? Zapraszamy na Szkolenie Excel opracowane z myślą o osobach zajmujących się analizą danych finansowych.

Szkolenie Excel – analiza finansowa przeznaczone jest dla osób sprawnie posługujących się programem, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie wykorzystania funkcji służących do analiz. Uczestnicy szkolenia nauczą się tworzyć zaawansowane formuły oraz automatyzować pracę dzięki wykorzystaniu funkcji finansowych programu Excel.

Usprawnij swoją pracę. Naucz się wykorzystywać funkcje finansowe w celu przeprowadzania złożonych analiz!

ExcelTabele przestawne

 • 8 godzin nauki
 • 4 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 650 zł

Szkolenie Excel - tabele przestawne

Szkolenie Excel – tabele przestawne przeznaczone jest dla osób, które znają program na poziomie zaawansowanym lub wykorzystują w pracy ograniczoną ilość funkcji programu Excel, przede wszystkim właśnie tabele przestawne w zakresie podstawowym.

Nasi kursanci uczą się w klarowny sposób analizować i prezentować bardzo duże ilości danych za pomocą tabel przestawnych oraz na ich podstawie wykonywać różnego rodzaju raporty, zestawienia i analizy. Zdobyta wiedza pozwala im nie tylko uporządkować dane, ale również szybko je zaprezentować.

Naucz się prezentować dane z użyciem tabeli przestawnych. Przyjdź na specjalistyczne Szkolenie Excel!

ExcelZastosowanie w biznesie

 • 24 godziny nauki
 • 4 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 1450 zł

Szkolenie Excel - zastosowanie w biznesie

Prowadzisz własny biznes? A może Twoje stanowisko wymaga ewidencjonowania czasu pracy innych, wystawiania faktur lub tworzenia kosztorysów czy analiz danych? Nie każda firma korzysta ze specjalistycznych programów, szczególnie że doskonale nadaje się do tego Excel!

Szkolenie Excel w biznesie uczy, w jaki sposób wykorzystywać funkcje popularnego programu do prowadzenia firmy. Dowiedz się, jak Excel może pomóc Ci zaoszczędzić czas i w dalszej perspektywie – również pieniądze!

Weź udział w Szkoleniu Excel w biznesie i zacznij rozwijać swoją firmę. Wystarczą nam 24 godziny, by zrewolucjonizować Twoją pracę!

Excel VBAPoziom podstawowy

 • 16 godzin nauki
 • 6 terminów do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 800 zł

Szkolenie Excel VBA - kurs podstawowy

Excel ma ogromną ilość funkcji, jednak nie pozwalają one na wykonanie dowolnej czynności. Nie musisz jednak poprzestawać na wykorzystywaniu standardowych możliwości programu – poznaj język programowania VBA i dostosuj Excela do własnych potrzeb!

Zajmujesz się statystyką, jesteś inżynierem, analitykiem lub pracujesz w księgowości? Naucz się automatyzować powtarzalne elementy Twojej pracy – stwórz własne funkcje, które usprawnią wykonywanie czynności w programie Excel.

Przyjdź na szkolenie Excel i poznaj podstawy języka programowania VBA! Nie daj się ograniczyć – zacznij tworzyć własne marka!

Excel VBAPoziom zaawansowany

 • 24 godziny nauki
 • 4 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 1350 zł

Szkolenie Excel VBA - poziom zaawansowany

Potrafisz już budować makra w języku programowania VBA? W takim razie pora na kurs zaawansowany, na którym nauczysz się tworzyć aplikacje komunikujące się z innymi użytkownikami i wymieniające dane z programami należącymi do pakietu MS Office.

Dowiesz się również, jak tworzyć zaawansowane formularze i tabele przestawne w języku VBA. Nauczysz się obsługiwać zdarzenia skoroszytu, arkusza, wykresu i OnTime oraz OnKey. To jednak nie koniec – podczas zaledwie 24-godzinnego szkolenia Excel VBA poznasz zaawansowane możliwości języka. Chcesz poznać cały program kursu?

ExcelPulpity manedżerskie (dashboards)

 • 24 godziny nauki
 • 4 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 1930 zł

Szkolenie Excel
pulpity menadżerskie (dashboards)

Szkolenie Excel – pulpity menadżerskie uczą, w jaki sposób używać wbudowanego narzędzia Excela do analizowania i przedstawiania danych. Na 24-godzinnym kursie uczymy, jak zbudować taki pulpit i dopasować go do potrzeb danej firmy.

Szkolenie Excel – pulpity menadżerskie przeznaczone są dla osób znających program na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym. Biorą w nim udział pracownicy, którzy za pomocą dashboardów chcą pokazać kluczowe informacje w przedsiębiorstwie na jednym ekranie.

MS OfficeWymiana danych

 • 24 godziny nauki
 • 2 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 1630 zł

Szkolenie MS Office
wymiana danych w MS Office

Czy wiesz, że możesz importować dane z MS Excel do MS Word, a dane ściągnięte z MS Access analizować w MS Excel? Szkolenie z wymiany danych w MS Office uczy, w jaki sposób sprawnie przekazywać informacje między programami należącymi do pakietu z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi, w tym VBA.

Szkolenie z wymiany danych między programami MS Office przeznaczone jest dla osób, które chcą w pełni wykorzystywać możliwości popularnego pakietu. Wiedza nabyta w trakcie kursu pozwala w znaczny sposób usprawnić działanie firmy.

ExcelWykresy

 • 6 godzin nauki
 • 4 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 480 zł

Szkolenie Excel - wykresy w MS Excel

Na tym szkoleniu Excel skupiamy się przede wszystkim na wykresach. Naszym celem jest nauczyć Cię tworzyć dynamiczne wykresy sterowane za pomocą przycisków, a także wykresy przestawne analizujące ogromne ilości danych.

Na szkolenie Excel zapraszamy osoby, które na co dzień zajmują się analizą i raportowaniem i chciałyby usprawnić swoją pracę oraz nauczyć się w czytelny i jasny sposób prezentować dane. Szkolenie Excel odbywa się w naszej siedzibie w Warszawie.

Power Pivotw MS Excel

 • 16 godzin nauki
 • 4 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 1600 zł

Szkolenie PowerPivot w MS Excel

Szkolenie PowerPivot w MS Excel przeznaczone jest dla pracowników odpowiedzialnych za analizę bardzo dużych ilości informacji, dlatego potrzebują więcej, niż oferują standardowe rozwiązania programu Excel.

Czego nauczysz się podczas szkolenia PowerPivot w MS Excel? Dowiesz się m.in. w jaki sposób zasilić Power Pivot danymi z plików MS Excel, nauczysz się języka DAX, zaczniesz tworzyć tabele i wykresy przestawne czy wizualizować dane w raportach.

Zapoznaj się z pełnym programem szkolenia Power Pivot w MS Excel.

Power QueryPobieranie i przekształcanie

 • 16 godzin nauki
 • 4 terminy do wyboru
 • Certyfikat PL/EN

cena od 980 zł

Szkolenie Power Query
pobieranie i przekształcanie

Na szkoleniu Power Query, który stanowi dodatek do MS Excel, nauczymy Cię zaawansowanych metod pobierania danych z różnych źródeł i przekształcania ich w taki sposób, by znalazły się w arkuszach kalkulacyjnych. Pozwoli Ci to zautomatyzować zadania, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i usprawnisz swoją pracę.

Szkolenie Power Query odbywa się w siedzibie naszej firmy w Warszawie przy ul. Piaskowej 4. Przyjdź i przekonaj się, że w zaledwie 16 godzin jesteś w stanie zdobyć wiedzę, która w znaczący sposób ułatwi Ci pracę na arkuszach kalkulacyjnych.

Nasze szkolenia Excel przeznaczone są dla osób, które pragną nauczyć się szybkiej i prostej analizy i raportowania, by usprawnić swoją pracę i zapewnić lepsze wyniki firmie.

MASZ PYTANIE?
22 402 15 04

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER