E-learningowy kurs Project

Pracujesz nad wielkimi projektami? Chcesz mieć kontrolę nad kosztami, wykorzystaniem zasobów czy czasem ich realizacji? E-learningowy kurs Project rozwiąże Twój problem!

Program MS Project służy do zarządzania projektami. Pozwala uporządkować działania, zaoszczędzić czas oraz zwiększyć wydajność pracowników. Daje kontrolę nad kosztami oraz czasem realizacji zleceń składających się na złożone projekty. Pozwala pełnić nadzór nad wykorzystywaniem zasobów, delegować zadania, a nawet kontaktować się z osobami zaangażowanymi w projekt. Program umożliwia również wgląd do statystyk oraz wygenerowanie raportu z wykonanej pracy. Za pomocą jednego narzędzia zapanujesz nad pracą wszystkich pracowników uczestniczących w projekcie! W dodatku MS Project dostępny jest nie tylko w wersji na komputer, ale również na urządzenia mobilne, dlatego możesz z niego korzystać, gdziekolwiek jesteś.

Dzięki możliwości zagłębienia wiedzy podczas kursu e-learningowego masz możliwość poznać program MS Project w dowolnym czasie i miejscu. Zacznij zarządzać swoją firmą lub projektami, w które jesteś zaangażowany jako pracownik w sposób bardziej efektywny!

E-learningowy kurs Project krok po kroku - wybierz swój poziom

MS ProjectPoziom podstawowy

  • 3h 25min video
  • 19 lekcji
  • Testy i quizy

cena od 139 zł

E-learningowy kurs Project
kurs podstawowy

E-learningowy kurs MS Project na poziomie podstawowym przeznaczony jest przede wszystkim dla osób chcących zapanować nad realizacją dowolnych projektów. Na szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób rozpocząć pracę z MS Project, jak zrządzać i modyfikować zadania, jak pracować z kalendarzem. Nauczymy Cię także modyfikować harmonogramy z zadaniami sumarycznymi. Dowiesz się również, jak kontrolować realizację projektu oraz koszty z nim związane, poznasz różne metody wpisywania relacji i pokażemy Ci, jak je łączyć. Program MS Project umożliwia wprowadzanie zasobów i przypisywanie ich do zadań – jak to robić, dowiesz się na e-learningowym kursie Project.

Pliki niezbędne do wykonania ćwiczeń możesz pobrać spod tego linka: MS Project - poziom podstawowy.

MS ProjectPoziom zaawansowany

  • 1h 14min video
  • 8 lekcji
  • Testy i quizy

cena od 139 zł

E-learningowy kurs Project
kurs zaawansowany

Kurs Project na poziomie zaawansowanym składa się z 8 lekcji video zawierających liczne case studies ułatwiające zrozumienie zagadnień. Szkolenie trwa łącznie 1h i 14 minut. Wiedzę nabytą podczas kursu Project możesz utrwalić za pomocą dołączonych testów i quizów. Kończąc kurs Project, otrzymasz Certyfikat, a także obejmiemy Cię 30-dniową opieką mentorską.

Jako uczestnik kursu na wyższym poziomie zaawansowania dowiesz się, w jaki sposób program MS Projekt w łatwy sposób pomoże Ci zarządzać realizacją projektu. Zaprezentujemy Ci także funkcję pozwalającą na łączenie wielu projektów w jedną całość, poznasz kod struktury podziału pracy i dowiesz się, jak tworzyć własne obiekty, a następnie w razie potrzeby je porównywać. Ale to tylko część zagadnień poruszanych podczas naszego kursu Project.

Pliki niezbędne do wykonania ćwiczeń możesz pobrać spod tego linka: MS Project - poziom zaawansowany.

Komu przyda się e-learningowy kurs Project?

Z naszego kursu korzystają firmy, które chcą zyskać większą kontrolę nad realizacją projektów oraz zwiększyć efektywność i zaoszczędzić czas swoich pracowników. MS Project doskonale sprawdza się jako narzędzie do zarządzania firmą m.in. budowlaną czy zajmującą się produkcją przemysłową.

Prowadzisz własną działalność? Jesteś managerem zespołu? Chcesz pomóc sobie i swoim pracownikom? Kurs Project pomoże Ci sprawnie koordynować nawet największe projekty za pomocą jednego narzędzia, a Twój zespół w końcu zacznie się w nich z łatwością odnajdywać.

Nie masz czasu na uczestnictwo w zajęciach? Przewagą naszych kursów jest możliwość nabywania wiedzy zarówno na szkoleniach stacjonarnych, jak i e-learningowych. Ucz się programu MS Projekt w dowolnym momencie. Teraz możesz również wyszkolić swoich pracowników podczas kursu stacjonarnego w siedzibie Twojej firmy, a następnie utrwalać ich wiedzę za pomocą szkolenia e-learningowego Project.

Czego nauczy Cię e-learningowy kurs Project?

E-learningowy kurs Project prowadzimy na dwóch poziomach trudności. Uczestnikom naszego szkolenia przekazujemy w ciekawy, zrozumiały i przystępny sposób tajniki programu. Kurs Project przestawia pełen zakres zagadnień związanych z programem – od zarządzania zadaniami czy kalendarzem, aż po bilansowanie zasobów, generowanie raportów czy porównywanie projektów.

Dzięki naszemu wciągającemu kursowi Project błyskawicznie opanujesz wiedzę na temat programu do zarządzania projektami. Cała wiedza podstawowa i zaawansowana zawarta jest w dwóch e-learningowych szkoleniach trwających łącznie zaledwie 4h i 39 minut.

MASZ PYTANIE?
22 402 15 04

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER