Kursy e-learningowe Power Point

Kurs Power Point ma na celu w szybki i dogodny dla uczniów sposób przybliżenie na poziomie podstawowym i zaawansowanym najpopularniejszego programu do tworzenia prezentacji. Doskonale sprawdza się jako narzędzie do przedstawiania raportów i analiz podczas spotkań biznesowych. Dowiedz się, kto korzysta z kursu e-learning Power Point i w jaki sposób zdobytą wiedzę, można wykorzystać również w Twojej pracy.

Kurs PowerPoint krok po kroku - wybierz swój poziom

PowerPointPoziom podstawowy

  • 1h 35min video
  • 17 lekcji
  • Testy i quizy

cena od 99 zł

Kurs e-learningowy PowerPoint
poziom podstawowy

Kurs e-learning Power Point na poziomie podstawowym prowadzi użytkownika przez najczęściej wykorzystywane funkcje oraz narzędzia programu Power Point. Na szkoleniu dowiesz się m.in., jak dodawać i edytować slajdy, jak wprowadzać na nie treść oraz jak uatrakcyjnić je wizualnie. Poznasz również wiele ciekawych sztuczek.

Jeśli lubisz przyswajać wiedzę w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu lub jeśli chcesz powtórzyć zagadnienia omówione na szkoleniu stacjonarnym (Kurs PowerPoint - poziom podstawowy), to kurs e-learning Power Point jest przeznaczone właśnie dla osób takich, jak Ty.

Zdobądź popularną wiedzę użytkową – zaskocz pracodawcę i klientów!

Pliki niezbędne do wykonania ćwiczeń znajdziesz pod tym linkiem: Pliki PowerPoint - poziom podstawowy.

PowerPointPoziom zaawansowany

  • 47 min video
  • 10 lekcji
  • Testy i quizy

cena od 99 zł

Kurs e-learningowy PowerPoint
poziom zaawansowany

Składający się z 10 lekcji kurs e-learningowy PowerPoint na poziomie zaawansowanym wprowadza uczestnika w świat profesjonalnych prezentacji multimedialnych. Dzięki szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób oszczędzać czas pracując efektywnie ze wzorcem slajdów, metodami osadzania obiektów czy też przycisków multimedialnych. Poznasz metody wstawiania filmów, wgrywania do prezentacji dźwięku, w tym także narracji, nauczysz się, jak przygotować test wiedzy i łączyć poszczególne obiekty. Podczas kursu dowiesz się również, jak stworzyć pokaz slajdów oraz sterować prezentacją.

Twórz profesjonalne prezentacje multimedialne dzięki szkoleniu e-learningowemu Power Point na poziomie zaawansowanym.

Pliki niezbędne do wykonania zadań możesz pobrać stąd: Pliki ćwiczeniowe PowerPoint.

Dla kogo niezbędny jest kurs e-learning Power Point?

Kursem e-learningowym Power Point interesują się zarówno firmy chcące dokształcać swoich pracowników, jak i osoby pragnące samodzielnie rozwijać swoje kompetencje. Najczęściej są to osoby zatrudnione w korporacjach i dużych firm, pracujący jako analitycy, finansiści czy szkoleniowcy.

E-learning Power Point umożliwia nawet najbardziej zapracowanym osobom zdobywać nowe umiejętności. Możesz brać w nim udział kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy tylko mieć dostęp do komputera i internetu.

Czego nauczy Cię kurs e-learningowe Power Point?

Tworząc kurs e-learning Power Point, przede wszystkim dążyliśmy do tego, by zebraną w pigułkę wiedzę przekazać w przystępny i obrazowy sposób. Nasze kursy e-learningowe Power Point zrozumiałe jest nawet dla osób, które dotąd nie miały styczności z tworzeniem prezentacji multimedialnych. Pakiety zawierają szczegółowo zaprezentowane i opisane lekcje oraz szereg testów i quizów służących utrwaleniu zdobytej wiedzy.

Prowadzimy kursy e-learningowe Power Point na dwóch poziomach zaawansowania. Dzięki nam będziesz mieć szanse dogłębnego poznania tajników tworzenia profesjonalnych prezentacji multimedialnych. Przedstawimy Ci wszystkie funkcje programu – od dodawania slajdów, po osadzanie obiektów i przycisków.

Skończ z nudnymi i prymitywnymi prezentacjami! Zainteresuj swoich słuchaczy i pokaż profesjonalizm!

Zapisz się na kurs e-learningowe Power Point przygotowane przez Imperium Szkoleniowe. Pomożemy Ci nabyć nowe kompetencje niezbędne na Twoim stanowisku lub zwiększymy Twoją atrakcyjność na rynku pracy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do nas! Podczas e-learningowego kursu Power Point dogłębnie przeszkolimy Twoich pracowników z tworzenia zaawansowanych prezentacji multimedialnych.

MASZ PYTANIE?
22 402 15 04

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER