Kurs e-learning Outlook

Outlook to jeden z najpopularniejszych programów służących do obsługi poczty i kalendarza, który pozwala w łatwy i wygodny sposób zarządzać komunikacją oraz planować spotkania. Pierwszy raz program znalazł się w pakiecie Microsoft Windows już w 1997 r. i pomimo że od tamtego czasu powstało wiele innych tego typu narzędzi, to ze względu na jego rozbudowaną formę wciąż wiele firm stosuje właśnie ten program do komunikacji. A skoro jest tak powszechny, to warto pochwalić się jego znajomością w CV. Temu właśnie służy nasze szkolenie e-learning Outlook.

Zapisz się na profesjonalne szkolenie e-learning Outlook stworzone przez doświadczonych trenerów ze szkoły Imperium Szkoleniowe. Zdobądź nowe kompetencje potwierdzone certyfikatem naszej szkoły!

Chcesz rozwijać swoich pracowników? Wykup szkolenie e-learning Outlook wraz z 30-dniową opieką mentorską i podnieś kwalifikacje swoich pracowników! 

Szkolenie Outlook krok po kroku

Outlook

  • 44 lekcje, 1h 59min video
  • Testy, case-studies i quizy
  • 30-dniowa Opieka Mentorska

cena od 129 zł

Kurs e-learningowy
Outlook

Kurs e-learning Outlook uczy, w jaki sposób samodzielnie skonfigurować pocztę, sprawnie poruszać się po programie, wprowadzać kontakty i wizytówki czy kategoryzować wiadomości. Uczestnicy szkolenia dowiadują się, jak łatwo odnaleźć wiadomość na skrzynce, przesłać pocztę dalej czy dodawać załączniki. Poznają również różne funkcje kalendarza Outlook – tworzenie notatek o spotkaniach, wydarzeniach i świętach, udostępnianie ich innym użytkownikom programu czy ustawienie asystent podczas nieobecności.

Szkolenie e-learning Outlook ma na celu dogłębne zapoznanie uczestników kursu z programem do obsługi poczty i kalendarza. W jasny sposób tłumaczymy, w jaki sposób skonfigurować skrzynkę, dodać bazę kontaktów czy ustawić podpis. Wyjaśniamy również, jak ustawić wydarzenia i spotkania w kalendarzu oraz udostępnić je innym użytkownikom programu. Szkolenie e-learning Outlook uczy w sprawny i zaawansowany sposób korzystać z popularnego programu należącego do pakietu Microsoft Office.  

Szkolenie e-learning Outlook uczy również organizacji poczty. Kursanci dowiadują się, w jaki sposób używać widoku konwersacji czy ustawiać reguły. Zapisz się na profesjonalne szkolenie e-learning Outlook stworzone przez doświadczonych trenerów ze szkoły Imperium Szkoleniowe. Zdobądź nowe kompetencje potwierdzone certyfikatem naszej szkoły!

Chcesz rozwijać swoich pracowników? Wykup szkolenie e-learning Outlook wraz z 30-dniową opieką mentorską i podnieś kwalifikacje swoich pracowników!

Dla kogo niezbędny jest kurs e-learning Outlook?

Szkolenie e-learning Outlook przyciąga głównie osoby pracujące lub poszukujące pracy. Przede wszystkim wykupują go firmy, chcące w szybki i łatwy sposób wyszkolić nowych pracowników z obsługi programu. Jednak wiele osób korzystających z kursu e-learning Outlook to osoby prywatne chcące podnosić swoje kwalifikacje oraz pragnące wyprzedzić konkurencję na rynku pracy.

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia e-learning Outlook?

Nauka programu nie zajmuje wiele czasu, ale jest bardzo przydatna, gdyż odkrywa przed uczestnikami szkolenia e-learning Outlook tajniki, których często nie znają nawet wieloletni użytkownicy programu. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż absolwenci szkolenie e-learning Outlook, otrzymują certyfikat poświadczający ukończenie kursu i znajomość programu, który ułatwia poszukiwanie pracy.

MASZ PYTANIE?
22 402 15 04

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER