Kursy e-learningowe Excel online

Działy finansów, księgowości, marketingu i sprzedaży – to tylko część profesji, w których na co dzień korzysta się z programu Excel. Dzięki niemu, za sprawą odpowiednich funkcji i formuł, w jednej chwili można skończyć zadanie, którego wykonanie metodą tradycyjną zajęłoby nawet kilka godzin. Taka optymalizacja czasu przekłada się większą efektywność i lepsze wyniki w pracy.

SZKOLENIE EXCEL KROK PO KROKU – WYBIERZ SWÓJ POZIOM

ExcelPoziom podstawowy

  • 4h 27min nagrań
  • 28 lekcji
  • Case studies

cena od 99 zł

Kurs e-learningowy Excel
poziom podstawowy

Szkolenie e-learningowe Excel dla początkujących przybliża uczestnikom podstawowe zagadnienia związane z obsługą tego praktycznego programu. Podstawowy kurs Excel przeznaczony jest dla osób, które miały dotąd niewielką styczność z tym programem lub nie miały jej jeszcze wcale.

Formuła e-learningu idealnie sprawdza się dla osób zabieganych. Uczestnicy mogą przechodzić przez kolejne lekcje w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Kurs online będzie również bardzo dobrym uzupełnieniem dla stacjonarnego szkolenia Excel na poziomie podstawowym.

Jeśli szukasz szkolenia, które pokaże Ci jak wykorzystywać program Excel w praktyce – ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

Kurs Excel dla początkujących zawiera 31 lekcji. By zobaczyć przykładowe moduły, odwiedź naszą stronę.

ExcelPoziom średniozaawansowany

  • 3h 21min video
  • 27 lekcji
  • Testy i quizy

cena od 99 zł

Kurs e-learningowy Excel
poziom średniozaawansowany

Uczestnicząc w szkoleniu e-learningowym dla średniozaawansowanych, poznasz wszystkie najczęściej stosowane funkcje i narzędzia programu Excel. Po kursie będziesz z łatwością korzystać z tabel przestawnych i wykorzystywać funkcje JEŻELI i WYSZUKAJ.PIONOWO. To jednak nie wszystko. Na szkoleniu nauczysz się wielu interesujących sztuczek, które z pewnością przydadzą się w Twojej codziennej pracy.

Decydując się na kurs w formie szkolenia e-learningowego, możesz czerpać wiedzę zawsze wtedy, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Nie musisz dostosowywać szkolenia do swojego tygodniowego grafiku zajęć. Kurs Excel online polecamy ponadto jako uzupełnienie dla uczestników naszych szkoleń stacjonarnych.

Zapisz się na szkolenie i zyskaj wiedzę praktyczną! Sprawdź przykładowe lekcje na naszej stronie.

ExcelPoziom zaawansowany

  • 2h 53min video
  • 30 lekcji
  • Testy i quizy

cena od 99 zł

Kurs e-learningowy Excel
poziom dla zaawansowanych

Najwyższy poziom szkolenia e-learningowego przybliża uczestnikom zaawansowane funkcje oraz narzędzia, dzięki którym można tworzyć ambitne formuły i analizy danych. Jeśli zdecydujesz się na udział w szkoleniu, nauczysz się m.in. zaawansowanych opcji tabel przestawnych. Dowiesz się ponadto, w jaki sposób budować tabele w oparciu o wiele źródeł. Co jednak najważniejsze, po kursie zaczniesz automatyzować swoją pracę.

Wystarczy niespełna 4,5 godziny nauki, by nawet zaawansowane funkcje Excela przestały być dla Ciebie tajemnicą. Samodzielnie rozwiążesz problem, gdy funkcja WYSZUKAJ.PIONOWO nie będzie chciała wykonać Twojego zadania. Zaczniesz wykonywać sztuczki, które dobrze znane są jedynie osobom biegle posługującym się programem Excel.

Jeśli chcesz zyskać zaawansowane umiejętności obsługi programu Excel, zapisz się na nasze szkolenie.

Kurs e-learningowy Excel

Nasze szkolenie e-learningowe Excel kierujemy do osób obejmujących bardzo różne stanowiska w firmach reprezentujących rozmaite branże. W zależności od znajomości programu Excel i potrzeb kursanta, proponujemy szkolenia Excel online na trzech różnych poziomach. Nasze programy dostarczają uczestnikom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również uczą ich, w jaki sposób rozwiązać problemy w praktyce.

MASZ PYTANIE?
22 402 15 04

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER