Kursy e-learningowe Access online

Ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie dużej firmy bez uporządkowanej bazy danych. Najpopularniejszym programem do tworzenia relacyjnych baz jest bez wątpienia należący do pakietu Microsoft Office Access. Dowiedz się, kto powinien skorzystać z kursu i w jaki sposób program jest w stanie usprawnić pracę firmy.

Dowiedz się, jaką wiedzę zdobędziesz na naszych Kursach e-learningowych Access!

Szkolenie Access krok po kroku - wybierz swój poziom

AccessPoziom podstawowy

  • 2h 57min video
  • 17 lekcji
  • Testy i quizy

cena od 109 zł

Kurs e-learningowy Access
poziom podstawowy

Szkolenie e-learningowe Access na poziomie podstawowym kierujemy do osób, które dopiero rozpoczynają naukę. Na pierwszym etapie szkolenia dowiesz się, jak budować bazy danych w programie. Nauczysz się, jak tworzyć tabele i poznasz ich właściwości. Dowiesz się również, jak budować relacje i korzystać z kwerend.

Szkolenie e-learningowe Access doskonale nadaje się dla osób pracujących, które nie dysponują nadmiarem czasu. Dzięki dostępowi online uczestnik kursu może wykonywać lekcje w dowolnym miejscu i czasie. Szkolenie e-learningowe stanowi również doskonały materiał utrwalający dla osób, które przeszły nasz kurs Access w wersji stacjonarnej.

Szukasz kursu Access w wersji online? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia! Rozwijaj się razem z Imperium Szkoleniowym.

Podstawowy kurs Access składa się z 17 lekcji. W pakiecie otrzymasz dodatkowo teksty i quizy pozwalające utrwalić nabytą wiedzę w praktyce.

AccessPoziom zaawansowany

  • 2h 33min video
  • 20 lekcji
  • Testy i quizy

cena od 109 zł

Kurs e-learningowy Access
poziom zaawansowany

Szkolenie e-learningowe Access na poziomie zaawansowanym przeznaczone jest dla osób dobrze znających podstawowe funkcje programu i pracujących z nim na co dzień, a także dla absolwentów podstawowego kursu Access.

Podczas kursu zaawansowanego Access przybliżymy uczestnikom metody tworzenia złożonych formularzy i raportów. Dowiesz się, jak importować dane z Excela i innych programów do Accessa oraz nauczysz się używać kwerend na zaawansowanym poziomie.

W trakcie 2h 33 minut kursu e-learningowego, na który składa się 20 lekcji, odkryjemy przed Tobą tajniki programu Access na zaawansowanym poziomie. Dodatkowo przygotowane przez nas ćwiczenia praktyczne i teksty pozwolą Ci gruntownie utrwalić wiedzę.

Usprawnij swoją pracę lub zdobądź wymarzone stanowisko, dzięki zaawansowanemu szkoleniu e-learningowemu Access. Zapisz się na nasz kurs i zacznij się rozwijać już dziś!

Dla kogo niezbędne jest szkolenie e-learningowe z programu Access?

Prowadzisz własną firmę? Jesteś pracownikiem działu HR i odpowiadasz za szkolenie pracowników? A może aktualnie szukasz pracy i zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse podczas rekrutacji?

E-learningowe szkolenie z programu Access przeznaczone jest przede wszystkim dla analityków, pracowników działu sprzedaży, marketingu i finansów oraz księgowości. Wiele firm decyduje się na wykorzystanie właśnie tego programu do porządkowania baz danych, dlatego szukając pracy, warto zainwestować w szkolenie e-learningowe Access.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które na co dzień korzystają lub będą korzystać i tworzyć relacyjne bazy dane oraz raporty i analizy na ich podstawie.

Czego nauczy Cię szkolenie e-learningowe Access?

Szkolenie e-learningowe Access przeprowadzamy na dwóch etapach zaawansowania. Nauczymy Cię sprawnego korzystania z najważniejszych funkcji programu Access.

Na szkoleniu e-learningowym Access na poziomie podstawowym dowiesz się, jak tworzyć i obsługiwać bazy danych i ustawiać w nich niezbędne parametry. Poznasz również możliwości tworzenia relacji między tabelami oraz wybierania danych za pomocą podstawowych kwerend.

Z kolei szkolenie e-learningowe Access na poziomie zaawansowanym porusza kwestie dotyczące projektowania baz danych. Odkryjemy przed Tobą tajniki importowania danych z Excela, łączenia baz, poznasz funkcje zaawansowanych kwerend, a także dowiesz się, jak tworzyć formularze i raporty.

Imperium Szkoleniowe pomaga firmom i klientom indywidualnym osiągnąć sprawność w obsłudze programu Access. Nasze szkolenia e-learningowe na poziomie podstawowym i zaawansowanym stanowią solidną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej. Skontaktuj się z nami i zamów szkolenie e-learningowe Access!

MASZ PYTANIE?
22 402 15 04

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER