Drogi kursancie,

Wiemy, że ćwiczenie zdobytej wiedzy może bywać trudne. Jesteśmy świadomi, że na stanowisku pracy pojawią się u Ciebie problemy, które czasem ciężko umiejscowić w konkretnym narzędziu/opcji/funkcji. Zdajemy sobie sprawę, że nasze ćwiczenia są przygotowane jako maksymalnie uniwersalne a ich przełożenie na konkretne zagadnienia bywa wyzwaniem.

Dlatego – wychodząc Ci naprzeciw uruchamiamy bezpłatne dyżury trenerskie dla uczestników naszych szkoleń. Raz w miesiącu, w wyznaczonym terminie (piątek) będzie na Ciebie czekał trener, który pomoże Ci zmierzyć się z Twoim zadaniem. Możesz na spotkanie przynieść swoje pliki (jest to wskazane!) i wspólnie popracować na nich z trenerem. Ze względu na doradczy charakter spotkania oraz ograniczony czas trenerów – prosimy o wcześniejszą rezerwację spotkania. Czas spotkania dla jednego uczestnika po uprzedniej rezerwacji wynosi 30 min. Jest to w większości przypadków czas wystarczający na wyznaczenie drogi, którą należy pójść aby rozwiązać problem, czasem też – wystarczający na przygotowanie rozwiązania i omówienie go z trenerem.

Czekamy na Ciebie w piątek :) Harmonogram spotkań na 2017:

9.06, 14.07, 25.08, 15.09, 13.10, 10.11, 15.12.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na swoje konsultacje - napisz do nas pod adres: biuro@imperiumszkoleniowe.pl.  

Zachęcamy Cię również do śledzenia naszego kanału na YT, gdzie znajdziesz szereg ciekawych informacji: youtube.com/imperiumszkoleniowe